ÇOK SATILAN ÜRÜNLER
₺39,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺134,90 KDV Dahil
₺144,90 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
₺99,90 KDV Dahil
₺150,00 KDV Dahil
₺134,90 KDV Dahil
₺144,90 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
₺39,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺134,90 KDV Dahil
₺174,90 KDV Dahil
₺44,90 KDV Dahil
₺70,00 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
₺39,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺74,90 KDV Dahil
₺84,90 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Yeni Ürün
₺54,90 KDV Dahil
₺74,90 KDV Dahil
%27 İndirim
%27İndirim
Yeni Ürün
₺169,90 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Ücretsiz Kargo
₺39,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺69,90 KDV Dahil
₺130,00 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺39,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
₺39,90 KDV Dahil
₺50,00 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim

Fantazi Giyim

Çiftlerin fantazilerini gerçekleştirmesine yardımcı olması için üretilmiş iç giyimlere fantazi iç giyim denir. Çiftler birbirlerinin libidosunu yükseltmek için farklı yollar izlerler bunlardan en yaygın olarak bilinen ve kullanılan fantazi iç giyimlerdir. Fantazi kostüm, babydoll, seksi gecelik, tanga, string, vücut çorabı vb. iç giyimlerin genel adıdır. Bu saydığımız fantazi iç giyim parçalarından en az bir tanesi hemen hemen tüm kadınların yatak odasında ki çekmecelerinde yer almıştır. Bu ürünlerin ortak özellikleri vücuda seksi bir görünüm kazandırmasıdır. Abartılı dekolteler kullanarak bir elbiseyi fantazi ürünü haline getirmektir. Çok çeşitli kumaşlar ve aksesuarlar kullanılarak tasarlanırlar. Fantazi iç giyim çeşitleri bazen tek parçadan bazen de takım halinde satılabilirler bu yüzden çok düşük fiyatlardan oldukça yüksek fiyatlara kadar geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Ağırlıklı olarak tül kullanılan gecelikler deri, saten gibi kumaş kullanılan fantazi iç giyimlere göre oldukça ucuzdur. Fantazi giyim ürünleri genelde yapımında kullanılan malzemelere göre fiyatlandırılır bu yönü ile alışık olduğumuz giyim ürünlerinden ayrılırlar kısacası modeline değil kalitesine göre para ödersiniz. Aşağıdaki ürünleri incelerseniz sizinde kullanabileceğiniz bir fantazi iç giyim ürünü bulacağınızdan eminiz.

Fantazi Kostüm

Çiftleri farklı karakterlere büründüren fantazi kostüm modelleri eğlenceli geceler geçirilmesi için üretilmiş. Fantazi iç giyim denince ilk akla gelen fantazi kostümler olur bunlar hemşire kostümü, öğrenci kostümü, dansöz kostümü, polis kostümü, hizmetçi kostümü, asker kostümü bu kategoriye örnekler. Partiler ve özel gecelerde de kullanılan fantazi kostümler superman, hırsız, kedi kız gibi karakter kostümleri giyene ve karşısındakine renkli görüntüler sunar. Bu başlıkların en popüler olanlarına aşağıda kısaca göz atacağız.

Hizmetçi Kostümü

Meslek kostümleri arasında en popüleri olan hizmetçi kostümü en çok aranan fantazi kostümdür. Gerçek hizmetçi kıyafetlerinden esinlenerek yeniden tasarlanan hizmetçi kostümü tahmin edebileceğiniz gibi oldukça seksi bir hal alır. Genel olarak siyah ve beyaz renk kullanılan kostüm dantel kumaş ile daha seksi bir görünüm alması sağlanır ve süper mini etek derin göğüs dekoltesi partnerin baştan çıkarılmasını sağlar. Etek boyunun kısaltılması kalçalara vurgu yaparken derin göğüs dekoltesi ve transparan kumaşlar göğüslerin ön plana çıkmasını sağlar.

Hemşire Kostümü

Yine meslek kostümleri arasında yer alan hemşire kostümü sağlık sektörünün rengi olan kırmızı ve beyaz ağırlıklı renkler kullanılarak gerçek hemşire kostümlerine sadık kalarak yeniden seksi bir şekilde tasarlanmış fantazi kostüm kategorisi arasında yer alır. Mini etek boyları derin göğüs dekolteleri giyen kadını seksi bir görünüm almasını sağlayan kostümler kadınlar arasında oldukça favoridir. Hemşire başlığı ve sağlık sektörü amblemleri vurgulanarak tasarlanan kostümler aynı zamanda bekarlığa gibi partilerde de kullanılır. Hastasına en iyi şekilde bakan hemşireler bu sefer erkeklerine farklı fantaziler sunacak kadar cüretkar oluyorlar.

Dansöz Kostümü

Orta doğu topraklarından çıkan eğlence mesleği olan dansözlük fantazi dünyasında da yerini almıştır. Genel hatları ile oldukça seksi bir kostüm olan gerçek dansöz kostümü fantazi dünyasına girerken çok fazla bir değişikliğe uğramamıştır. Diğer meslek kostümlerine abartılı yansıyan tasarımlar dansöz kostümünde gerçek hali oldukça seksi olduğu için tasarımcılar için oldukça kolay bir şekilde uyarlanmış. Peçeler, pullar derin yırtmaçlar transparan kumalar ile partilerin ve yatak odların baştan çıkaran kostümleri arasında yerini almış.

Polis Kostümü

Diğer kostümlere göre daha sert bir fantazi olan polis fantazisi için tasarlanmış olan polis kostümü tasarımcıları en çok zorlayan kostüm olmuştur. Etekli polis kostümleri şortlu polis kostümleri olarak çeşitli alternatifleri bulunan fantazi kostümü tasarım olarak zorlasa da en farklı çeşitleri çıkarmış. Abartılı etek boyları transparan büstiyerler, kalçaları açıkta bırakan şortlar göğüsleri ortaya seren dekoltelerle farklı bir fantazi arayanlar için bir alternatif oluşturmuş.

Babydoll

Süper mini etek boyları ile gecelikten ayrılan iç giyim ürünü babydoll kışkırtıcı kadınlar ortaya çıkarmıştır. Seksi gecelik modelleri ile aralarında küçük nüans farklılıkları olan babydollar canlı renkleri ile kadınların ilgisini çekmiş seksi iç giyim ürünleri arasında yerini almış. Kalçaları açıkta bırakan babydollar erkeklerin ateşini çıkarmak için birebirdir. Babydoll giymek isteyen kadınların dikkat etmesi gereken iki önemli kural var kendilerine uygun renk seçimi, düzgün ve dolgun kalçalar ve göğüsler. Özellikle ikinci kurala uymayan kadınlar için babydoll hüzünlü bir sonuç ortaya çıkarabilir.

Seksi Gecelik

Vücut hatlarını ortaya çıkaran seksi gecelik modelleri hemen hemen babydoll modellerine benzemeleri ile dikkat çeker. Kışkırtıcı bir görünüm için kullanılan seksi gecelikler dantelli, transparan, süper mini etek boyları ile erkeklerin aklını başından alacak iç giyim modelleri arasında yer alır. Derin göğüs dekolteleri kalçaları açıkta bırakacak kadar süper mini etek boyları kadınların seksi bir görünüme bürünmesini sağlar. Tasarımcıların zaman zaman farklı etnik kıyafetlerden etkilenerek fantazi gecelik modelleri tasarladığı da görünmektedir. Seksi gecelikler aynı zamanda fantazi gecelik adı altında geçmektedir.

Tanga ve String

İlk başta kadınlar için üretilen tanga günümüz de erkeklerin de giyebildiği bir form kazanmıştır. Kalça ortasından bir ip ile ağ kısımına bağlanan bu külot türü fantazi iç giyim kombinlerinde sıkça karşımıza çıkar. Genel olarak fantazi kostüm, seksi gecelik, babydoll vb. gibi ürünler ile beraber ücretsiz gelen tanga tek olarak da satılmaktadır. String ile özdeşleşen tanga farklı modellere pek fazla olanak tanımasa da string adı altında dantelli brazilian kesimli tasarımlarla farklı bir görünüm almış. Dantelli yapıları kalçaları tamamen açıkta bırakan modeller ile seksi iç giyim tarzının vazgeçilmez ögeleri arasına girmiş. Giyen kadına ve partnerine görsel şölen sunan bu ürünler ucuz fiyatları ile dikkat çekerken oldukça pahalı modelleri de fantazi iç giyim markları tarafından üretilmiş.

Vücut Çorabı

Hemen hemen tüm kadınların bildiği bir seksi iç giyim ürünü olan vücut çorabı modelleri fantazi iç giyimin neredeyse en çok rağbet gören ürünüdür. Bu ürünlerin kadınlar arasında rağbet görmesinin nedeni tüm bedeni sarıp vücudu toparlaması özel bölgeleri açıkta bırakan tarzları ile ilişkiye girmeyi kolaylaştırması sayılabilir. Tasarımcılar tarafından pek çok farklı tarz ve modeller de üretilen vücut çorapları dantelli, tül, file gibi kumaşlar kullanılarak kadınların beğenisine sunulmuş. Hemen hemen tüm vücut tiplerine uygun esnek yapıları ile her kadının rahatlıkla kullandığı bu seksi iç giyim ürünü fantazi iç giyim marklarının sürekli yeni modeller ile kadınların karşısına çıkmasına yol açmış.