Her kıyafette olduğu gibi iç giyimde de erkekler kadınlardan geri kalıyor maalesef. Bunda erkeklerin özensizliğinin yanında üreticilerin şimdiye kadar tüm enerjilerini kadın tüketiciler için harcamasının payı da azımsanamayacak kadar çok ama artık durum eskisi kadar vahim değil. Son yıllarda iç giyim tasarımcıları erkek müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarının farkına vararak bilindik modellerin dışında da üretimler gerçekleştirmeye başladılar.


     Büyük markaların ürettiği her ürün iyidir, kalitelidir veya güvenilirdir algısı doğru değil. Bu markalar sizin tarzınıza göre değil onların keyfine göre üretiliyor. Mesela bel lastikleri birçok markada kalın ve sıkı olduğundan sizi rahatsız edip vücudunuzda izler bırakabilir. Marka tutkusundan ziyade tasarımcı üreticilerden alışveriş yapmak en doğrusu olabilir.


     Babalarımızın giydiği uzun paçalı donlar veya beyaz slipler artık birçok erkek tarafından tercih edilmiyor ve hatta eskisi kadar üretilmiyor bile. Artık yeni trend boxer, tanga, string ve jockstrap. Evet bu terimler bazılarımıza yabancı gelebilir. Ama erkek iç giyiminde artan çeşitlilik bu tasarımlarla bizleri tanıştırıyor ve merak da uyandırmıyor değil açıkçası. Erkek boxer modellerinde paça boyları günden güne kısalıyor. Erkek slip modellerinde de durum pek farklı değil. Şehir hayatının bir getirisi olsa gerek, metroseksüel erkek tüketiciler kendilerine yakışan her türlü erkek iç giyim ürününü giymekte tereddüt etmiyor.


     Erkeğin fizyolojik yapısı gereği erojen bölgesi tahriş olmaya daha elverişlidir. Bu yüzden satın alacağınız ürünlerdeki pamuk oranlarını mutlaka kontrol etmelisiniz. Son yıllarda pamuk ile birlikte üretimde bambu da kullanılmaya başlandı ki bu tüketiciler tarafından çok beğenildi. Nefes alan kumaşlar sayesinde tahriş sorunu tamamen ortadan kalktı.  Bunun gibi ince detaylar sizin hem daha konforlu hem de daha sağlıklı bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Sizler de erkek iç giyiminde fantazigiyim.com.tr’yi tercih ederek yüzlerce ürün seçeneğinden tercihinizi yapabilirisniz.