Gizlilik İlkeleri

Bilgi-Depo

Güvenlik

https://fantazigiyim.com.tr sitesindeki formlarda yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve satın alma amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.
https://fantazigiyim.com.tr söz konusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla fantazigiyim.com.tr'nin sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda https://fantazigiyim.com.tr destek uzmanlarına danışmakta tereddüt etmeyiniz.

Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermemektedir. Gizlilik Politikamızda yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web sitemizden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi maddi - manevi zarar ve kayıplardan https://fantazigiyim.com.tr sorumlu değildir.


İnternetten Güvenli Alışveriş

İçiniz rahat olsun, internet alışverişinde güvenli adrestesiniz.
Sitemizden yapacak olduğunuz alışverişlerde azami güvenlik standartları geçerlidir.
Kredi kartı bilgilerinizi sadece "PayU" ortak ödeme sayfasında girmenize ve fantazigiyim.com.tr'nin bu bilgiyi görmemesine rağmen fantazigiyim.com.tr, siteye entegre Rapid SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde ad, soyad, adres gibi künye bilgilerinizi dahi şifrelemektedir. Güvenlik sertifikamızı fantazigiyim.com.tr'nin her sayfasında yeşil renkli kilit işareti şeklinde görebilir ve inceleyebilirsiniz. (browser çubuğunda)

SSL Sertifikası Nedir?


SSL kelimesinin açılımı Secure Sockets Layer' dır. SSL sitenin güvenliğini değil siteyi ziyaret eden kullanıcıların bilgilerinin güvenliğini sağlayan bir şifreleme sistemidir.