Teslimat Koşulları

Bilgi


100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti, www.fantazigiyim.com.tr tarafından karşılanmaktadır.

 

Satın aldığınız ürün, orijinal ambalajında fatura ve irsaliye belgesiyle birlikte belirteceğiniz adrese içeriği gizli olarak gönderici kısmına şahıs ismi yazılarak gönderilir.

 

Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar www.fantazigiyim.com.tr güvencesi altındadır. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargoya verilir. Hazırlanan siparişler, Cumartesi günü saat 12:30'a kadar Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında kargoya verilir. Cumartesi 12:00'dan sonra ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü, resmi tatillerde verilen siparişler tatili takip eden ilk iş günü işleme alınır.

 

Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde kargo takip numaranızı içeren bir e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca www.fantazigiyim.com.tr tarafından sistemimize bırakmış olduğunuz GSM numaranıza kargo takip numaranız sms ile bildirilir.

 

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde kargo firması ziyaret ihbar notu bırakarak sizi kargo şubesine davet edecektir. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi, www.fantazigiyim.com.tr'ye geri getirir ve bu ürünün yeniden gönderim kargo ücreti alıcıya aittir.

 

Siparişleriniz kargoya verildikten sonraki teslimat süresi İstanbul içi 1-2 iş günü , İstanbul dışı 1-3 iş günüdür. Siparişlerin kargo firması aksaklıkları nedeni ile gecikmesinden www.fantazigiyim.com.tr sorumlu değildir.