Menü
Sepetiniz

Deri İç Giyim

Deri İç Giyim

İç giyim tercihleriniz arasında marjinal bir görünüm ve/veya fetiş tutkularınız var ise bu bölüm tam size göre. Her ne kadar kategorinin adı deri iç giyim olsa da burada bulunan ürünlerin tamamı suni deri kullanılarak üretilmiştir. Bir diğer adı ile vinyl deri kullanılarak üretilen bu ürünler, metal aksesuarlar yardımı ile fantazi ürünler arasında yerini almış. Yeni yeni adından bahsettiren harness giyim veya aksesuarları deri ve metal kullanılarak üretildiği için deri iç giyim başlığının altında da yer almaktadır. Dantel kumaşlar aksesuarlar kadar yaygın kullanılmasa da deri ile dantel kumaşın birleşiminden ortaya çıkan ürünler kışkırtıcı bir görünüm sergiliyor. Aynı zamanda bu ürünler vinyl kumaşın artısı olan esnek bir yapı ile de üretilebiliyor. Her ne kadar bu kumaşların esneme payı düşük olsa da almış olduğunuz fantazi iç giyim ürünü vücudunuzu tamamen sararak seksi bir görüntü oluşturuyor. Metal aksesuar ve dantel kumaş ile oldukça fetiş bir görünüm sunan ürünler arasında fantezi aksesuarlar ile kombine edilebilecek ürünler de bulunuyor. Yatak odalarında daha farklı bir deneyim yaşamak isteyen çiftler için oldukça çeşitli deri iç giyim modelleri aşağıda sergilenmiş. Bu ürünlerde kendi aralarında kategoriye ayrılabilir, biraz buna göz atalım.

Deri İç Giyim Modelleri

Ana başlıklar altında toplarsak eğer bu ürünler; fantazi deri iç giyim, harness giyim, fetiş iç giyim olarak sayabiliriz. Fantazi deri iç giyim modelleri daha çok dantel ve fileli kumaşların deri ile beraber kullanılmasından ortaya çıkar. Örnek olarak jartiyer kemeri ile beraber tasarlanmış deri iç giyim ürünü oldukça seksi, fantazi dünyasına girebilecek bir üründür. Harness giyim veya aksesuarlar ise şerit deri kumaş ve metal aksesuarların yoğun kullanımı ile tasarlanır. İki fetiş objenin birleşimi olan bu ürünler aynı zamanda fetiş iç giyim ürünü olarak da adlandırılabilir. Uzun zincirlerin kullanıldığı bu ürünler deri ile genelde boyun ve omuz bölgesinde veya bacak arasında birleşir. Aynı zamanda deri şeritler üzerinde metal aksesuarlarının kullanıldığını çokça görürüz. Yeni yeni adından söz edilen harness giyim deri ve metal fetişleri için yeni bir alternatif sunuyor. İlk iki modeli de kapsayabilecek fetiş iç giyim ürünleri insanların içinde ki tutkulara göre değişebilir. Bir kişi için deri bir sütyen kullanmak bile fetiş bir davranışken başka birisi için bu fetiş bir davranış değildir. İşte tam bu yüzden deri ve metal gibi günlük hayatımızda az kullanılan materyallerin iç giyim sektöründe kullanılması ile fetiş iç giyim ürünleri ortaya çıkmıştır. Bu ürünlerin amacı alışagelmişin dışında tutkulara olan insanlara keyifli vakit geçirtmektir.

Deri Sütyen Takımı

Kısa zaman içerisinde fantazi ürünü olan bazı deri iç giyim ürünleri günlük hayatımıza da girmiştir. Bunlardan en çok kullanılanı ise deri sütyen ve deri tayttır. Deri sütyen takımları mevsim fark etmeksizin önü açık bir gömlek altında veya göğüs altına kadar uzayan dekolteye sahip bluzlarda kullanılmaya başlanmıştır. Derinin parlak görünümü sayesinde şık bir aksesuar olarak günlük hayatımızda yerini almıştır. Deri sütyen takımları aynı zamanda şık bir fantazi elbise ile kombine edilerek kullanılabilinir. Oldukça seksi bir görünüm ortaya koyan deri ürünler daha geniş bir kullanım alanı ile gün geçtikçe daha fazla kitleye erişmektedir.

Kıyafetlerde deri kullanılması insanlık tarihi kadar eskidir. Son yıllarda teknolojinin de gelişmesi ile kıyafet tasarımlarında deri kullanımı oldukça azalmış durumdadır. Artık deri kullanımı gereken ürünlerde daha çok yapay deri olarak adlandırılan vinil kumaş tercih edilmektedir. Aynı görünüme sahip olan vinil kumaş deri kadar kaliteli ve sağlıklı olmasa da üreticilerin iştahını kabartmaktadır. Kar marjının yüksek ve ulaşılabilirliğinin kolay olması sebebiyle suni deri kullanımı oldukça yaygın durumdadır. Her ne kadar insan sağlığı bundan kötü etkilense de hayvan dostlarımıza da katkısı yok değil tabi ki. Buna paralel olarak fantazi giyim ürünlerinde de suni deri kullanımı son yıllarda oldukça revaçtadır. Fantazilerinde deri tercih eden insanların daha vamp ve fetiş davranışlar sergilediği algısı da yanlış bir bakış açısıdır. Fantazi kıyafetlerde deri kullanımı bazen ürünün tamamında bazen de bölgesel deri kullanımı şeklinde yer almaktadır. Genellikle siyah rengin tercih edildiği bu tasarımlarda kırmızı renk de ilgi görmektedir. Fantazi elbise tasarımlarında da deri kullanımı oldukça ilgi görmektedir.

Brand: Merry See Model: MS7468
Paket İçeriğiÜrün 1 Parçadan Oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
46,11TL 56,10TL
Vergiler Hariç:42,69TL
Brand: For Dreams Model: FD8029
For Dreams Göğüs Dekolteli Fantazi Mini Elbise For Dreams Göğüs Dekolteli Fantazi Mini Elbise lazer kesim detayları ile kendinizi daha seksi ve zarif hissetmenizi sağlayacak. Paket İçeriği:* Elbise..
119,90TL 170,00TL
Vergiler Hariç:111,02TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-1133
Seksi Deri SütyenDeri ve metalin muhteşem uyumuyla tasarlanan Nightlight Deri Harness Sütyen 1133 ile unutulmaz bir görünüm sergileyebilir ve seksi bir tarz edebilirsiniz.Paket içeriği:* Deri sütyen..
80,89TL 84,90TL
Vergiler Hariç:74,90TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-3184
Fermuarlı Deri BodyFermuarlı ön kısmı ve sıra dışı tasarımı ile oldukça seksi bir görünüm elde edebileceğiniz Nightlight Fantazi Deri Mayokini 3184 size kendinizi daha iyi hissettirirken partnerinize de harika duygular yaşatacak.Paket içeriği:* Deri mayokini..
109,90TL 119,90TL
Vergiler Hariç:101,76TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: NI3085
Mini Etekli Deri Sütyen TakımMinimal yapısı ve deri detaylarıyla oldukça seksi bir tasarım olan Nightlight Fantazi Takım 3085 ile çok seksi bir görünüm kazanacaksınız.Paket içeriği:* Sütyen* Etekli string..
69,90TL 84,90TL
Vergiler Hariç:64,72TL
Brand: For Dreams Model: FD8027
For Dreams Fantazi Deri File Takım Göğüs dekoltesiyle oldukça seksi bir tasarıma sahip olan For Dreams Fantazi Deri File Takım ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Paket İçeriği:* Büstiyer* String* Çorap (modelin üzerindeki olmayıp standart düz dantelsiz jartiyer çorabı ile gönderilmektedir.)..
79,90TL 120,00TL
Vergiler Hariç:73,98TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: 22001
Fantazi Deri Harness SetKalın deri şeritlerden oluşan Fantazi Deri Vücut Kiti 22001 hırçın bir görüntü sergileyebilir ve partnerinizi baştan çıkarabilirsiniz.Paket içeriği:* Deri mayokini* Kelepçe* Göğüs ucu kapatıcı..
179,89TL 214,90TL
Vergiler Hariç:166,56TL
Brand: For Dreams Model: FD8037
For Dreams Deri Detaylı Seksi Mayokini File ve deri işçiliği ile oldukça seksi bir tasarıma sahip olan For Dreams Deri Detaylı Seksi Mayokini bağcıkları ve jartiyeri ile bütünlük sağlamaktadır. Paket İçeriği:* Mayokini* Jartiyer ipleri* Çorap (modelin üzerindeki olmayıp standart düz dantelsiz jartiy..
84,90TL 120,00TL
Vergiler Hariç:78,61TL
Brand: For Dreams Model: FD8026
For Dreams Deri Şortlu Büstiyer Takım Deri büstiyer ve şort ile oldukça seksi bir tasarıma sahip olan For Dreams Deri Şortlu Büstiyer Takım ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Paket İçeriği:* Büstiyer* Şort* Çorap (modelin üzerindeki olmayıp standart düz dantelsiz jartiyer çorabı ile gönderilmektedi..
74,90TL 110,00TL
Vergiler Hariç:69,35TL
Brand: For Dreams Model: FD8025
For Dreams Fantazi Siyah Deri File Takım Oldukça seksi bir tasarıma sahip olan For Dreams Fantazi Siyah Deri File Takım ile kendinizi özel hissedeceksiniz ve partneriniz size bir kere daha aşık olacak. Paket İçeriği:* Sütyen* File babydoll* String* Çorap (modelin üzerindeki olmayıp standart düz dant..
74,90TL 110,00TL
Vergiler Hariç:69,35TL
Brand: Merry See Model: MS1283P
Paket İçeriğiÜrün 1 Parçadan Oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
86,10TL 96,10TL
Vergiler Hariç:79,72TL
Brand: Merry See Model: MS7461
Paket İçeriğiÜrün 1 Parçadan Oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
46,11TL 56,10TL
Vergiler Hariç:42,69TL
Brand: Merry See Model: MS1042
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. (Sütyen Ürüne dahil değildir.) Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
44,10TL 56,10TL
Vergiler Hariç:40,83TL
Brand: Merry See Model: MS2681-1
Paket İçeriğiÜrün 3 Parçadan Oluşmaktadır. (Gecelik, Deri Sort, Deri Sütyen)Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
106,10TL 116,10TL
Vergiler Hariç:98,24TL
Brand: Merry See Model: MS1005
Paket İçeriğiÜrün 2 Parçadan Oluşmaktadır. Standart Dantelsiz Jartiyer Çorap ürün dahildir.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
56,10TL 66,10TL
Vergiler Hariç:51,94TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: NI3037
Jartiyerli File Deri BodyÖnden bağcıklı ve deri detaylı Nightlight Deri Fileli Jartiyerli Mayokini 3037 ile kendinizi oldukça seksi hissedebilir ve partnerinizin aklını başından alabilirsiniz.Paket içeriği:* Body* Çorap (standart düz dantelsiz jartiyer çorabı)..
99,90TL 114,90TL
Vergiler Hariç:92,50TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-1108
Zincirli Sütyen Külot Takım 1108Deri ve zincirin muhteşem uyumuyla tasarlanan Nightlight Fantazi Harness Deri Set ile harika bir görünüm kazanabilir ve partnerinizle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.Paket içeriği:* Sütyen* String* Kırbaç..
157,89TL 154,90TL
Vergiler Hariç:146,19TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: 8007
Siyah Deri Dekolte Elbise 8007Omuz ve sırt dekoltesi ile oldukça estetik bir görünüme sahip olan Nightlight Lame Fantazi Striptizci Kostümü ile zarif bir tarz edebilir, etek boyuyla partnerinizin aklını başından alabilirsiniz.Paket içeriği:* Elbise..
64,90TL 84,90TL
Vergiler Hariç:60,09TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: NI3025
Seksi File Büstiyer Takım 3025Deri sütyenli tarzı ile benzerlerine fark atan Nightlight Lame File Jartiyer Takım size ve partnerinize unutamayacağınız harika tatlar yaşatmak için tasarlandı.Paket içeriği:* Sütyen* Büstiyer* Külot* Çorap (standart düz dantelsiz jartiyer çorabı)..
89,90TL 129,90TL
Vergiler Hariç:83,24TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: NI3026
Seksi File Büstiyer Takım 3026Deri sütyenli tarzı ile benzerlerine fark atan Nightlight Lame Göğüs Bölgesi File Şortlu Fantazi Takım size ve partnerinize unutamayacağınız harika tatlar yaşatmak için tasarlandı.Paket içeriği:* Büstiyer* Şort* Çorap (standart düz dantelsiz jartiyer çor..
89,90TL 114,90TL
Vergiler Hariç:83,24TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: 3232
Fantazi Deri MayokiniFermuarlı ve bağcıklı ön kısmı ile benzerlerinden ayrılan Nightlight Önü Bağcıklı Fantazi Deri Mayokini 3232 ile şıklığınızı tamamlayabilir ve seksi bir görünüm elde edebilirsiniz.Paket içeriği:* Mayokini..
104,90TL 114,90TL
Vergiler Hariç:97,13TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: 3162
 Deri Etekli Dantel Mini ElbiseUzun kollu dantel üst kısımlı ve mini deri etekli Nightlight Üst Kısmı Dantel Alt Kısmı Deri Fantazi Mini Gecelik ile özel gecelerinizi daha keyifli hale getirebilir ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.Paket içeriği:* Seksi elbise* String..
114,90TL 114,90TL
Vergiler Hariç:106,39TL
Brand: Elawin Model: EL7030
Elawin Eldivenli Deri Büstiyer Takım Zarif tül kesimli Elawin Eldivenli Deri Büstiyer Takım bağcıklı tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Paket İçeriği:* Büstiyer* Eldiven* Çorap* Kırbaç ürüne dahil değildir. Fantazi kırbaç modellerimiz için buraya tıklayabilirsiniz...
159,90TL 210,00TL
Vergiler Hariç:148,06TL
Brand: Elawin Model: EL7020
Elawin Fantazi Deri Elbise Göğüs ve sırt dekolteli Elawin Fantazi Deri Elbise metal aksesuarları ile göz alıcı bir tasarıma sahip. Giydiğiniz andan itibaren sizi ve partnerinizi heyecan dalgası saracak. Paket İçeriği:* Deri elbise* Çorap..
149,90TL 200,00TL
Vergiler Hariç:138,80TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 179 (8 Sayfa)