Menü
Sepetiniz

Fantazi İç Giyim

Fantazi İç Giyim

Seksi iç giyim modellerini; vücut çorabı, fantazi gecelik, fantazi kostüm, gibi bir çok fantazi iç giyim iyi fiyat, gizli paketleme, hızlı kargo ile ayağına getir. Sitemizden yapacağınız alışverişleri kredi kartına taksit, havale ve kapıda ödeme yönteminden dilediğinizi seçerek gerçekleştirebilirsiniz. Kombin yapabileceğiniz fantazi külot gibi küçük parçalardan sütyen gecelik takımı gibi iç giyim takımlarını bulunduran sitemizde size göre olan ürünler bulabilirsiniz. Seksi iç çamaşırlar kadınların rahat ve çekici hissettikleri kıyafetlerdir. Öyle ki aşırı detaylı bir jartiyer takımı yerine transparan gecelik kadınların daha çok kullandığı ürünler arasında bulunuyor. Seksi bir görünüm kadar rahat bir kullanım kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Fantezi iç giyim ürünleri alınırken nelere dikkat edilmeli? Seksi giyim ürünlerinin iade/değişim şartları kanunlar gereği hijyen kuralları ile korunmaktadır, bu ürünleri iade edemezsiniz. Bu yüzden tercih yaparken tam ölçülerimize göre veya elastan kumaştan tasarlanmış genişleyebilen ürünleri tercih etmek sizin için bir numaralı kural olmalıdır. Doğru tercih edilmiş seksi iç giyim seksi görünümün yanında rahatlığı da vaat etmelidir, konfor istiyorsanız vücudu saran tül ve yumuşak kumaş kullanılmış ürünleri tercih etmelisiniz. Seksi giyim ürünleri alınırken mutlaka kaliteye de dikkat edilmeli kaliteli bir kumaş özel hissetmenize neden olur.

Fantazi İç Giyim Alınırken Yapılan Yanlışlar

Yukarıda kısaca bahsettiğimiz hijyen kuralları nedeni ile fantazi iç giyim ürünlerinde değişim yapılamıyor olması bu tür ürünleri alırken daha dikkatli olmamızı gerektiriyor. Öncelikle beden ölçülerimizi mutlaka iyi tanıyor ve biliyor olmamız gerekiyor. Biraz detaya girersek, büyük göğüslü hanımları sütyen bölgesi balenli ürünleri tercih etmemeleri küçük göğüslü hanımları ise tam tersi balenli ürünler tercih etmesi uygun olacaktır. Alacağımız iç çamaşırlar daha çekici görünmemizi sağlamalıdır, sadece beden ölçülerimizi bilmek yetmez bununla beraber vücudumuzun en güzel görünen yerlerini vurgulayacak ürünler seçilmelidir. Eğer bacak boyumuz kısa ise jartiyerli ürünlerden uzak dururken, süper mini etek boylu fantazi gecelik modelleri daha uygun olacaktır.

İndirimli, Ucuz Fantazi İç Giyim Nasıl Alırım

İnternet üzerinden online satış yapan sitelerin bazılarında belli aralık ve belli ürünlerde ekstra indirim kampanyaları düzenlenmektedir bu sitelerin gerekli kategorilerini takip ederek ucuz fantazi iç giyim satın alabilirsiniz. Sitemizde bu ürünlere fırsatlar kategorisinden ulaşabilirsiniz. Fırsatlar kategorisinde sınırlı sayıda satışa sunulmuş indirimli, ucuz seksi giyim ürünü satın alabilirsiniz. Hemen hemen her gün yeni ürünler eklenirken normal, fiyatlarının çok altında ki fiyatlara satın alabilirsiniz. En ucuz fiyatlarla fantazi gecelik, vücut çorabı, fantazi elbise ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz her hangi bir üründe fırsat fiyat kampanyasına girdiğini öğrenmek için sitemize üye olabilir, beğendiğiniz ürünü takip altına alabilirsiniz.

Çok Satan Fantazi İç Giyim Modelleri

Sitemizde bulunan “çok satanlar” kategorisinden hangi ürünlerin daha çok tercih edildiği görebilir ve günlük takip edebilirsiniz. Çok satan fantazi iç giyim modelleri satın alınan ürünlere her gün güncellenmektedir. Elimizde ki verilerden yola çıkarsak eğer dantelli, vücudu saran ve jartiyerli ürünlerin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Dantelli iç giyimin ülkemizde oldukça rağbet gördüğünü biliyoruz. Bu ürünler seksi tasarımları ile özel bölgeleri açıkta bırakan seksi kıyafetler olabiliyor. Kimi zaman dantelli seksi sütyen takımları olarak karşımıza çıkıyor. Tercih edilen modeller bazen yukarıda belirttiğimiz kriterler atlanarak satın alındığı için alışveriş yapan lehine kötü sonuçlar doğurabiliyor. Bu yüzden tercihinizi çok satan modeller arasında yaparken, fantazi iç giyim alınırken yapılan yanlışları göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Yeni Sezon Fantazi İç Giyim Çeşitleri

Fantazi iç giyim 2019 modelleri her an elinizin altında. Yeni çıkan modelleri karışık kategorilerde aramak yerine “yeni sezon” kategorimizden takip edebilirsiniz. En yeni ürünlerden ilk senin haberi olsun istiyorsan yeni sezon kategorimizi takip et veya üye ol beklediğin ürünün gelip gelmediğini takip et. Her yıl gelişen tekstil sektörü her sezon daha çekici baştan çıkarı modellerle karışımıza çıkıyor. Dantel kumaşın yeni sezon fantazi iç giyim çeşitlerinde sıklıkla kullanıldığını görüyoruz. Dantel ve tül kumaşlı iç giyimlerin yanı sıra parlak veya transparan kumaştan tasarlanmış fantazi kostümlere kadar bir çok yeni sezon ürününü hemen takibe alın.

Fantazi İç Giyim Modelleri

Günümüzde fantazi denilince ilk akla gelen şey cinsellik ile alakalı konu ve davranışlardır. Hâlbuki fantazi; hayal gücünün erişebildiği her şeyi kapsamaktadır. Buna teknoloji, sanat ve bilimsel gelişmeleri dâhil edebiliriz. Yüzlerce yıldır ortaya konulan tüm yenilikler önce hayal kurularak tasarlanmış ve sonra gerçeğe dönüştürülmüştür. Bu tür hayaller bazen başkaları ile paylaşılmış ve kabul görmüş bazen ise imkânsız ve fantaziden öteye gidemeyeceği dile getirilmiştir. Bazen de sadece düşünce ve hayal olarak kalmış ve kimse ile paylaşılmadan tarihin tozlu sayfalarında yok olup gitmiştir.

Günümüz modern toplumlarında ise insanlar artık daha açık görüşlü olduklarından bu tür fikir, hayal ve tasarımlar kabul görmeye başlamıştır. Ve fantazi olarak algılansa da reele dönüştürülmesi daha kabul edilir hale gelmiştir.

Her şeyin çok hızlı yaşandığı ve çabucak tüketildiği bu modern çağlarda insanların mutlu olduğu anlar da giderek azalmakta ve ikili ilişkiler daha çok hasar görür hale gelmiştir. İnsanların sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmesinde en önemli faktörlerden birinin düzenli ve mutlu yaşanan cinsellik olduğu tıp bilimi tarafında da onaylanmış olmasına rağmen bizim gibi ataerkil toplumlar tarafından hâlâ ayıp ve günah olarak görülmektedir. Gerek evliliklerde, gerekse yaşanan birlikteliklerde cinsel yaşam kalitesi düştükçe ayrılıklar da kaçınılmaz hale gelmektedir. Tam bu noktada kurtarıcı niteliğinde olan fantazi iç giyim modelleri devreye girmeli ki mutsuz, sıradan ve monoton bir hal alan cinsel yaşam renklendirilerek evlilik veya birliktelikler daha kalıcı hale gelebilsin. Her şeyin yolunda gittiği bir evlilikte daha mutlu bir nesil yetişecek, sosyal ve iş hayatında daha başarılı bir grafik sergilenecektir.

Bizim asıl konumuz olan iç giyimdeki fantastik tasarımlar ve modeller bundan yaklaşık 200 yıl önce insanların karşısına çıkmaya başlamış ve günümüze kadar çok farklı model, kumaş ve renk cümbüşü olarak toplumların beğenisine sunulmuştur. İlk başlarda belli bir kitleye hitap eden bu tür tasarımlar, günümüze geldiğimizde iç giyim üreticilerinin halkın ihtiyacı ve pazardaki eksikliği fark etmesiyle daha ulaşılabilir olmuş ve model zenginliği açısından da daha farklı tasarımlara yönelmelerine sebep olmuştur. Fantazi iç giyim ürünlerinde ana unsur; günlük kullanım için üretilenlere kıyasla daha seksapeliteyi öne çıkartma, kışkırtma, heyecan uyandırma ve dikkat çekmek gibi detaylardır. O yüzden bu tür tasarımlarda mini eteklere, kırmızı ve siyah renklere, göğüs ve bacak dekoltelerine daha çok yer verilmektedir. Üretim aşamalarında daha çok saten, tül, dantel ve deri gibi kumaş türleri kullanılmaktadır.

Birbiriyle aynı şeyleri yaşayan çiftlerin cinsel yaşamlarını canlandırmada rol oynaması gereken tasarımların başında fantazi gecelikler gelmektedir. Bu gecelikler uyurken giymekten ziyade daha çok uyanık tutmak için tasarlanmıştır. Kırmızı saten, göğüs dekolteli bir geceliğe hangi erkek duyarsız kalabilir? Özel bölgesi açık bir vücut çorabından daha kışkırtıcı ne olabilir? Mini etekli deri bir büstiyer, seksi bir jartiyerli takım ya da fantazi elbise... Tabi unutulmaması gereken en önemli tasarımlardan biri de kostümler. Fantazi kostüm giyen bir kadının baştan çıkaramayacağı bir erkek yoktur. En çok tercih edilenlerin başında hizmetçi, öğrenci ve hemşire kostümleri gelmektedir. Daha sonra ise gelin, polis, dansöz, kedi kız, yılbaşı ve denizci kostümü gibi farklı seçenekler de tercih edilmektedir.

Sizler de hem cinsel yaşamınıza yeni heyecanlar katmak ve hem de gecelerinizi daha eğlenceli hale getirmek isterseniz fantazigiyim.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz. Onlarca mağaza dolaşmadan evinizin huzur ve güven ortamında ve size bir tık uzaklıkta olan fantazigiyim.com.tr koşulsuz müşteri memnuniyeti ve binlerce üründen oluşan kategorileri ile sizlerin mutluluğuna katkıda bulunmak ve günün her saatinde verebileceğiniz siparişlerinizi zamanında ulaştırmak için hizmet etmeye devam edecektir.


İç giyim sektörünün en renkli ve en heyecan uyandırıcı tasarımları fantazi iç giyim adı altında satışa sunulmaktadır. Eskiden yalnızca belli bir halk kesiminin satın alabildiği bu tür ürünler;  internet kullanımının da yaygınlaşması ve üretimdeki çeşitliliğin artması ile daha kolay ulaşılabilir hale gelmiştir. Yine eskiden bu tarz ürünlerin sektördeki satış oranları daha az ve daha pahalı olduğundan buna paralel olarak çeşit ve tasarım sayısı da oldukça sınırlı sayıdaydı. Günümüzde üretilen sınırsız denilebilecek oranlardaki ürün çeşitliliği ve tüketicilerin taleplerindeki artış üreticilerin bu konudaki dikkatlerini fazlasıyla çekmiş durumdadır. Artık dünya iç giyim sektöründe üretilen tüm ürünler ülkemizde de üretilmekte ve hatta Avrupa, Asya ve Amerika dâhil birçok kıtaya ihraç edilmektedir. Fantazi iç giyim ürünlerinin satın alınma sebeplerinin başında çiftlerin cinsel yaşamlarına farklı bir renk katmak ve eğlenceli hale getirmek düşüncesi yer almaktadır. Sıra dışı tasarıma sahip olan ürünler bu bakış açısı ile tercih sebebi olmakta ve çiftlere mutluluk kaynağı teşkil etmektedir.

Psikoloji bilimine ya da son günlerde popüler hale gelen evlilik danışmanlarına göre birlikteliklerde süregelen sorunların ana kaynağı olarak yatak odasındaki sorunlar ilk sırada yer almaktadır. Bizimki gibi ataerkil toplumlarda cinsellikten bahsetmek her zaman ayıp ve hor görülmüştür. Hatta bu konu eşlerin arasında dahi açıkça konuşulamamaktadır. Hal böyle olunca evliliklerin süresi daha kısa sürmekte, eşler arasında aldatma olayları artmakta ve devam eden evliliklerde ise mutsuz bir yaşam süre gelmektedir. Seks insanlar için her ne kadar eğlence gibi görülse de yemek-içmek kadar bir ihtiyaç meselesidir. Bu kaçınılmaz ve kabul edilesi bir gerçektir. Yatak odasında mutlu geçirilen zamanlar hem ertesi gün hem de bir ömür boyu insanlara pozitif katkılar sağlamaktadır.

Fantazi iç giyim ürünlerinde tasarım çeşitliliği günden güne artmaktadır. Öyle ki bazı ürünlerin hangi kategoriye ait olduğu karmaşası bile yaşanmaktadır. Bizler fantazigiyim.com.tr ailesi olarak satışa sunduğumuz ürünleri ait olduğu kategoriye yönlendirerek sizlere daha keyifli bir alış veriş deneyimi yaşatmak istiyoruz. Siz tarzınıza karar verin yeter ki. Sizi yansıtan, partnerinizi baştan çıkaran ve mutluluğa bir adım daha yaklaştıran ürün çeşitliliğimizle, sayfalarımızdaki birbirinden enfes tasarımlardan birini seçerek siz de mutluluğunuza katkıda bulunabilirsiniz.

Brand: Merry See Model: MS2403
Paket İçeriğiÜrün 2 parçadan oluşmaktadır. (baybdoll, G-String)Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
66,10TL 76,10TL
Vergiler Hariç:61,20TL
Brand: Merry See Model: MS7468
Paket İçeriğiÜrün 1 Parçadan Oluşmaktadır.Kumaş Bilgisi90% Polyester %10 ElastanÜretim YeriTÜRKİYEYıkama Talimatı30 Derecelik Suda Elle Yıkayınız, Gölgede Kurumaya Bırakınız, Ağartıcı Kullanmayınız...
46,11TL 56,10TL
Vergiler Hariç:42,69TL
Brand: Elawin Model: EL8025
Elawin Fantazi Asker KostümüÖn ve arkadan bağcıklı, ultra mini etekli Elawin Fantazi Asker Kostümü ile sınırlarınızı korumakta zorlanacaksınız.Paket İçeriği:* Kep* Kravat* Büstiyer* Etek..
149,90TL 200,00TL
Vergiler Hariç:138,80TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: 22002
Fantazi Kelepçe Kırbaç SetiGecelerinizi daha eğlenceli ve doyumsuz yaşamak için değişiklik yapmak isterseniz Grinin 50 Tonu Fantazi Kelepçe Kırbaç Seti tam size göre.Paket içeriği:* Göz bandı* Ağız topu* Tasma* Kırbaç* El kelepçesi* Ayak kelepçesi* Bağlama ipi..
144,90TL 174,90TL
Vergiler Hariç:134,17TL
Brand: Merry See Model: MS2313
Göğüs ve Sırt Dekolteli Fantazi BodySıra dışı tasarımıyla göz alıcı bir görünüme sahip olabileceğiniz Merry See Özel Tasarım Saten Gecelik Body ile şıklı ve zarafet yarışında bir adım önde olacaksınız.Paket İçeriği:* Saten bodyKumaş Bilgisi: 90% Polyester %10 ElastanÜretim Yeri: TÜRKİYEYık..
105,30TL 155,30TL
Vergiler Hariç:97,50TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: 3160
Night Light Büyük Beden Fantazi Jartiyer TakımDantel ve tülün muhteşem uyumunun bir araya geldiği Night Light Büyük Beden Fantazi Jartiyer güzelliğinizi ve zarafetinizi ortaya çıkarmak için en ideal çözüm önerisi sunmaktadır. Jartiyer çorapları ile olduğunuzdan daha seksi görünebilirsiniz.Paket İçer..
94,90TL 114,90TL
Vergiler Hariç:87,87TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: NI3139
Seksi Fantazi Öğrenci Kostümü 3139Bolerolu ve mini etekli seksi Night Light Göğüs Kısmı Fiyonklu Mini Fantazi Öğrenci Kostümü ile doyumsuz anlar yaşayabilirsiniz. Önden bağlama özelliği ile kullanım rahatlığının yanında seksi bir görünüm de elde edebilirsiniz.Paket İçeriği:* Bolero* Etek* ..
104,90TL 132,99TL
Vergiler Hariç:97,13TL
Brand: For Dreams Model: FD8062
For Dreams Püsküllü Fantazi Sütyen Takım Rengi ve tasarımıyla öne çıkan For Dreams Püsküllü Fantazi Sütyen Takım ile zarafetinize katkı sağlayacaksınız. Paket İçeriği:* Sütyen* String..
64,90TL 100,00TL
Vergiler Hariç:60,09TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-5049
Ağ Tasarımlı Seksi Vücut ÇorabıNightLight Kadın Siyah Geniş Fileli Askılı Vücut Çorabı 5049 ile hem kendinizi hem de partnerinizi mutlu edebilirsiniz.Paket içeriği:* Vücut çorabı..
74,90TL 84,90TL
Vergiler Hariç:69,35TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-5039
Sırt Dekolteli Seksi Vücut ÇorabıEnfes boyun askılı ve dekolte tasarımlı NightLight Kadın Siyah Poposu Açık Boyundan Askılı Vücut Çorabı 5039'u özel gecelerinizde olduğu kadar normal kıyafetlerinizin içine de zevkle kombinleyebilirsiniz.Paket içeriği:* Vücut çorabı..
84,90TL 104,90TL
Vergiler Hariç:78,61TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: NI1007
Transparan Uzun Seksi GecelikSırt dekolteli ve transparan tasarımlı Nightlight Tül Uzun Fantazi Gecelik 1007 ile çok zarif ve şık olabilir, partnerinizi bir kere daha kendinize aşık edebilirsiniz.Paket içeriği:* Gecelik* String..
94,90TL 114,90TL
Vergiler Hariç:87,87TL
Brand: For Dreams Model: FD8029
For Dreams Göğüs Dekolteli Fantazi Mini Elbise For Dreams Göğüs Dekolteli Fantazi Mini Elbise lazer kesim detayları ile kendinizi daha seksi ve zarif hissetmenizi sağlayacak. Paket İçeriği:* Elbise..
119,90TL 170,00TL
Vergiler Hariç:111,02TL
Brand: For Dreams Model: FD8066
For Dreams Göğüs Dekolteli Seksi Siyah Tül Babydoll Harika gecelik ve tanga tasarımlı For Dreams Göğüs Dekolteli Seksi Siyah Tül Babydoll ile nabız atışlarınız tavan yapacak. Paket İçeriği:* Babydoll* String..
59,90TL 90,00TL
Vergiler Hariç:55,46TL
Brand: Merry See Model: MS3231
Gül Desenli Fantazi Sütyen TakımSaçaklı dantel kumaşı ve transparan yapısıyla enfes bir tasarım olan Merry See Özel Tasarım Sütyen Külot Takım ile zarafetiniz ve şıklığınız ile gurur duyacaksınız.Paket içeriği:* Sütyen* Külot%90 Polyester, %10 Elastan kumaş kullanılmıştır.Türkiye'de üretilmi..
95,30TL 135,30TL
Vergiler Hariç:88,24TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-1133
Seksi Deri SütyenDeri ve metalin muhteşem uyumuyla tasarlanan Nightlight Deri Harness Sütyen 1133 ile unutulmaz bir görünüm sergileyebilir ve seksi bir tarz edebilirsiniz.Paket içeriği:* Deri sütyen..
80,89TL 84,90TL
Vergiler Hariç:74,90TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-3184
Fermuarlı Deri BodyFermuarlı ön kısmı ve sıra dışı tasarımı ile oldukça seksi bir görünüm elde edebileceğiniz Nightlight Fantazi Deri Mayokini 3184 size kendinizi daha iyi hissettirirken partnerinize de harika duygular yaşatacak.Paket içeriği:* Deri mayokini..
109,90TL 119,90TL
Vergiler Hariç:101,76TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: NI3085
Mini Etekli Deri Sütyen TakımMinimal yapısı ve deri detaylarıyla oldukça seksi bir tasarım olan Nightlight Fantazi Takım 3085 ile çok seksi bir görünüm kazanacaksınız.Paket içeriği:* Sütyen* Etekli string..
69,90TL 84,90TL
Vergiler Hariç:64,72TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-3189
Kırmızı Mini Hemşire KostümüMini etek boyu ve kırmızı renkli bir tasarıma sahip olan Nightlight File Fantazi Hemşire Kostümü 3189 ile heyecanlı dakikalar yaşayabilir ve partnerinizin aklını başından alabilirsiniz.Paket içeriği:* Kep* Kostüm* String..
99,90TL 109,90TL
Vergiler Hariç:92,50TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-9001
Fantazi Kırmızı BodyMinimal çizgileriyle oldukça seksi ve etkileyici bir tasarıma sahip olan Nightlight Kırmızı Dantel Fantazi Babydoll 9001 ile sıra dışı bir görünüm elde edebilirsiniz.Paket içeriği:* Fantazi body..
44,90TL 54,90TL
Vergiler Hariç:41,57TL
Brand: NIGHTLIGHT Model: nl-5004
Straplez Fantazi Vücut ÇorabıGöğüs dekoltesiyle öne çıkan Nightlight Omuz Dekolteli Vücut Çorabı 5004 size ve partnerinize heyecanlı anlar yaşatacakPaket içeriği:* Vücut çorabı..
84,90TL 94,90TL
Vergiler Hariç:78,61TL
Brand: Elawin Model: EL4060
Elawin Fantazi Denizci Kız Kostümü Rengi ve tasarımıyla ön plana çıkan Elawin Fantazi Denizci Kız Kostümü sizi zevkin doruklarına çıkaracak. Paket İçeriği:* Şapka * Büstiyer* Etek* Tanga* Çorap..
159,90TL 200,00TL
Vergiler Hariç:148,06TL
Brand: Elawin Model: EL8125
Elawin Seksi Öğrenci KostümüMini eteği ve çorapları ile oldukça kışkırtıcı olan Elawin Seksi Öğrenci Kostümü ile tüm bildiklerinizi unutacaksınız. Paket İçeriği:* Kravat* Kostüm* Külot* Çorap..
159,90TL 210,00TL
Vergiler Hariç:148,06TL
Brand: For Dreams Model: FD8027
For Dreams Fantazi Deri File Takım Göğüs dekoltesiyle oldukça seksi bir tasarıma sahip olan For Dreams Fantazi Deri File Takım ile kendinizi özel hissedeceksiniz. Paket İçeriği:* Büstiyer* String* Çorap (modelin üzerindeki olmayıp standart düz dantelsiz jartiyer çorabı ile gönderilmektedir.)..
79,90TL 120,00TL
Vergiler Hariç:73,98TL
Brand: Merry See Model: MS7671
Saçaklı Fantazi Dantel KülotHarika tasarımı ve dantel desenleriyle Merry See Dantel Özel Tasarım Külot'u giydiğiniz andan itibaren kendinizi daha iyi ve seksi hissedeceksiniz.Paket İçeriği:* Külot90% Polyester %10 Elastan kumaş kullanılmıştır.Türkiye'de üretilmiştir.Ilık suda elde yıkayını..
30,30TL 45,30TL
Vergiler Hariç:28,06TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 1258 (53 Sayfa)