Menü
Sepetiniz

Fantazi Giyim Blog RSS Akışı

18 Feb Cinsellik ve Fantazi İç Giyim
2 7041
İnsan da dâhil tüm canlıların ortak içgüdüleri barınma, yemek yeme ve üremedir. Bu içgüdüler doğuştan her birimize yüklü olarak gelen ve hayatımızı devam ettirebilmemiz için olmazsa olmazlarımızdandır. Üreme içgüdüsü ilkel zamanlar için bir gereklilik olsa da artık modern insan için durum pek de öyle değil. Günümüzde özellikle gelişmiş ülkelerde ..
21 Jan Fantazi İç Giyim Nereden Alınır?
0 9387
     Eskiden alışveriş yapmak günümüzdeki kadar zahmetsiz, her ürüne ulaşmak da bugünkü kadar kolay değildi. İnternetin hayatımıza hızlı girişi alışveriş alışkanlıklarımızı da değiştirdi. Online mağazaların sayısındaki artışa paralel olarak akıllı cihazların hayatımızda daha fazla yer tutması da bunun en büyük sebeplerinden biri aslında.      İn..
16 Jan Erkek Fantazi İç Giyim
6 6384
Her kıyafette olduğu gibi iç giyimde de erkekler kadınlardan geri kalıyor maalesef. Bunda erkeklerin özensizliğinin yanında üreticilerin şimdiye kadar tüm enerjilerini kadın tüketiciler için harcamasının payı da azımsanamayacak kadar çok ama artık durum eskisi kadar vahim değil. Son yıllarda iç giyim tasarımcıları erkek müşterilerinin beklenti ve..
01 Jan Fantazi İç Giyim
0 4646
    Erkeklerin çoğunlukla kadınları ilk görüşte üstlerindeki kıyafete göre değerlendirdikleri ve kıyafetin ilk izlenimleri üzerindeki etkisi bilinen bir gerçek. Bu durum kıyafetlerde olduğu kadar iç giyim ürünleri için de geçerlidir. Kadının kendine yakışan bir kıyafeti giymesi anında onda pozitif etkiler yapmaya başlar. Bu enerji hemen çevredeki..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)