Cinsellik ve Fantazi İç Giyim

Cinsellik ve Fantazi İç Giyim

Cinsellik ve Fantazi İç Giyim

İnsan da dâhil tüm canlıların ortak içgüdüleri barınma, yemek yeme ve üremedir. Bu içgüdüler doğuştan her birimize yüklü olarak gelen ve hayatımızı devam ettirebilmemiz için olmazsa olmazlarımızdandır. Üreme içgüdüsü ilkel zamanlar için bir gereklilik olsa da artık modern insan için durum pek de öyle değil. Günümüzde özellikle gelişmiş ülkelerde hiç kimse, soyunu devam ettirmek için içgüdülerine dayanarak üreme yolunu tercih etmiyor.


Yemek yerken en lezzetli ve sağlıklısını ya da kıyafet tercihlerimizde kendimize en yakışanını üzerimizde görmek isteriz ve bu bizi mutlu eder. Cinsellikte de durum pek farklı değildir. Sekste tercihlerimiz sıradan ve tek düze olduğunda hem kendimizi hem de partnerimizi mutlu etmekten uzak bir hal almaktadır. Çünkü cinsel yaşam, sadece fiziksel bedenlerimizin doyuma ulaşması ile açıklanabilecek kadar basit bir olgu değildir. İki insan arasında yaşanan her yakınlaşma, ruhsal ve duygusal açıdan da bir takım pozitif gelişmelere kapı aralamaktadır. Cinsel hayatımızdaki her olumlu gelişme bizi mutlu ve hayatı daha yaşanılır hale getirirken tam aksi bir durum ise hayatı çekilmez ve mutsuzluğa sevk edecek bir yol çizmektedir. Cinselliğimizi daha renkli, daha mutlu ve sıra dışı yaşadığımız zaman hem kendimize hem de içinde bulunduğumuz topluma katkılarda bulunmaktayız. Bu gerçek, bilim insanları tarafından da defalarca dile getirilmiş ve bu konu üzerine yüzlerce makale yayınlanmıştır.


Cinsel yaşamlarımızı mutluluğa dönüştürmenin yolu hayal gücümüzle ürettiklerimizi gerçeğe dönüştürmekten geçmektedir. Yani kısaca sekste fantazilere yer açmamız gerekiyor. Bu yola çıkarken öncelikle toplumun bize dayattığı tabuları görmezlikten gelmeli, “o yasak”, “bu günah”, “şu ayıp” gibi sınırları kaldırarak cinsel hayatlarımıza fantazi gerçeğini yerleştirmeli, arzu ve isteklerimiz doğrultusunda hareket etmeliyiz. İki kişi tarafından da onaylanan bir fantazi kurgusu sınırlarla kısıtlanmamalıdır.


Geçtiğimiz yıllarda yapılan bir anket çalışması insanların %98’inin cinsel fantazileri olduğu gerçeğini gün yüzüne çıkarmıştır. Yine bu çalışma neticesinde katılımcıların en çok yaşamak istediği fantazi türü; çoklu seks, dominant seks ve macera yüklü seks olarak sıralanmıştır. Fantazi kostüm ürünleri ile farklı rollere bürünmek, fantaziaksesuar çeşitleri ile sıra dışı bir deneyim yaşamak veya uçakta ya da asansörde sevişmek seks yaşamınızı daha arzulu hale getirebilir. Cinselliğinizi yatak odası ile sınırlı tutmamalı, farklı zaman ve mekânlarda heyecanınızı üst seviyelere taşıyacak denemeler yapmalısınız. Şık bir fantazi gecelik, mistik tütsülerle ortama katılan ahenk ve kulağa hoş gelen müzik tınılarıyla başlayan bir gece sabahın ilk saatlerine kadar şehvet yüklü olabilir.

Paylaş:
ÜCRETSİZ KARGO

1000 TL Üzeri Ücretsiz Kargo! Yurtiçi Kargo ile Gönderim!

ÖDEME YÖNTEMLERİ

Tüm Kredi Kartlarına 12'ye Varan Taksit ve Havale/EFT ile ödeme

GİZLİ PAKET

Gizli Paketlerde Gönderim yaparak Kimliğinize saygı gösteririz.

GÜVENLİK ve GÜVENİLİRLİK

İyzico ile güvenli ödeme ve orijinal ürün garantisi